Henkilökunta

Rehtori
Marketta Urpo-Koskinen,
kuvataideopettaja,TaM, p. 050 318 8602
marketta.urpo@lohjanseudunkuvataidekoulu.fi

Toimistosihteeri
Heidi Blackburn, p. 045 313 7278
toimisto@lohjanseudunkuvataidekoulu.fi

Opettajat
Satu Kallio,
kuvataideopettaja, TaM, p. 050 378 8358
satu.kallio@lohjanseudunkuvataidekoulu.fi

Nasu Raittinen, kuvataiteilija, p. 050 367 1906
nasu.raittinen@lohjanseudunkuvataidekoulu.fi


Eija Nieminen, muotoilija, TaM
eija.nieminen@lohjanseudunkuvataidekoulu.fi

Minka Heino, kuvataiteilija
minka.heino@lohjanseudunkuvataidekoulu.fi

Rasmus Nora, kuvataiteilija
rasmus.nora@hotmail.com

Anu Mykrä, kuvataitelilija
kaikensain@yahoo.com

Kuvataidekoulun johtokunta 2021
Tarja Ojanen, puheenjohtaja

Virve Nikula, varapuheenjohtaja
Sari Juhonen-Manninen, Lohjan kaupungin edustaja
Jaakko Salmi
Tiina Österberg

Sami Hagelberg
Laura Heiskanen
Meri Leppämäki
Marketta Urpo-Koskinen, sihteeri, kuvataidekoulun rehtori

Marketta Urpo-Koskinen, rehtori

 

Satu Kallio

Nasu Raittinen

Eija Nieminen
 

AJANKOHTAISTA
Paja ja ateljeekuvaukset lukuvuodelle 2022-2023 Lisää >>
Näin lisäät kuvamateriaalia oppilaskohtaiseen Eepokseen – oppilaiden ohje Lisää >>
Eepos-asiaa huoltajille! Lisää >>
Kuvataidekoulun avoin palaute Lisää >>

 

Tietosuojaseloste

©2022 Lohjanseudun kuvataidekoulu